Bağlantı

Unıacademy Institut baş denetçisi Doç Dr. Ali İlseven, son dönemlerde basında kendisi hakkında asılsız ve karalama haberler yapılması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi.

Unıacademy’den sitem

Unıacademy Institut baş denetçisi Doç Dr. Ali İlseven, son dönemlerde basında kendisi hakkında asılsız ve karalama haberler yapılması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi. Yapmış olduğu açıklamada Unıacademy Institut firmasının faaliyetleri ile ilgili bilgi veren İlseven, \”Ne firmamızın ne de şahsımın, olumsuzluk barındıracak hiçbir eylemi olmamıştır, olmayacaktır. Elimizde delil niteliğinde belgeler mevcut.” dedi.

Uniacademy Instıtut baş denetçileri Doç. Dr. Ali İlseven ve Banu Berdan, son dönemlerde basında firmaları adına çıkan asılsız haberler nedeniyle basın toplantısı düzenlendi. Yapılan açıklamada, ne firmanın ne de firma çalışanlarının olumsuzluk barındıracak hiçbir eylem içerisinde bulunmadığını belirten Ali İlseven, ellerinde delil niteliğinde belgeler olduğunu ve karalama haber yapan basın mensupları hakkında hukuki süreç başlattıklarını söyledi.

EĞİTİMLER BEDELSİZ

Unıacademy\’nin kurum olarak para karşılığı seminer vermediğini vurgulayan İlseven, \”Bugüne kadar yapılan tüm eğitimlerde, eğitime katılım tamamen ücretsiz olup 18 yaşını geçen bireyler tamamen kendi istekleri doğrultusunda talep ederlerse sertifika alırlar ve bu verdiğimiz tüm eğitimleri İnteraktif Eğitim CD\’leri ile desteklemekteyiz.\” dedi.

“HUKUKİ SÜREÇ BAŞLADI”

Basın mensuplarının kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlendirildiği söyleyen Ali

İlseven, ” Bir basın mensubu şahıs firmamızın yapmış olduğu iştigal ile ilgili tamamen aslından saptırılmış haberlere yer vermiştir. Biz bu arkadaşımızın yanlış yönlendirildiği kanaatindeyiz. Bu haberleri yapmadan önce haberciliğin temeli olan araştırmacı özellliğini kullanmadan, daha yaptığımız işle ilgili bizi arayarak bilgi edinmeden, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmiştir. Biz hukuki olarak, her türlü hakkımızı aramak maksadıyla yasal süreci başlatmış bulunuyoruz.” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

ile Hukuki süreç başladı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s